Producenci
Statystyki
Produktów:
293
Kategorii:
82
Nowości:
0
Promocje:
2

Klimatyzacja w domu

Chyba każdy jest w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której temperatura na dworze dochodzi do trzydziestu stopni Celsjusza i jest po prostu nie do zniesienia. Łatwiej sobie z nią poradzić, kiedy możemy schronić się w chłodnych pomieszczeniach – dlatego warto zamówić u nas montaż klimatyzacji. Nasza firma działa w Warszawie od wielu lat. Udostępniamy nowoczesne rozwiązania, wśród których każdy znajdzie idealny dla swoich potrzeb model. Polecamy niewielkie, ale zarazem wydajne i niezawodne urządzenia do cyrkulacji powietrza, które idealnie nadają się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do mieszkań. Dzięki nim będziecie w stanie ochłodzić pomieszczenie w kilka minut!

Warto zainwestować w nasze urządzenia, gdyż łatwo się je obsługuje, nie emitują nieprzyjaznego dla zdrowia i nerwów hałasu, a dodatkowo wyglądają bardzo estetycznie. Ich obudowy wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw sztucznych i są odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Polecamy modele wolno stojące oraz sufitowe. Podjęcie z nami współpracy to gwarancja zakupu asortymentu najwyższej jakości oraz sprawnego montażu klimatyzacji. Nasza ekipa będzie pracowała w taki sposób, by nie pozostawić po sobie bałaganu – dzięki temu od razu po wyjściu naszych pracowników klienci będą mogli wrócić do codziennych zajęć ciesząc się przyjazną temperaturą.

Jak działają nasze urządzenia?

Każdy klimatyzator ma zamontowany w swoim wnętrzu wentylator promieniowy, który odpowiada za przemieszczenie powietrza na parowniku. W trakcie tego procesu obniża ono swoją temperaturę i oddaje ciepło czynnikowi chłodniczemu. W tym momencie gaz ulega sprężeniu przez co wzrasta jego temperatura. Wtedy zostaje przepompowany do skraplacza (element ten umieszczony jest na zewnątrz budynku). Skraplacz oddaje ciepło, a gaz zaczyna się skraplać. Powstała ciecz transportowana jest do elementu rozprężonego. Zmniejszenie jej ciśnienia sprawia, że temperatura spada. Ten rozprężony czynnik trafia na powrót do parownika, gdzie znowu pochłania ciepło z powietrza w pomieszczeniu stając się znowu gazem.

W ofercie naszej firmy znaleźć można kompleksowe systemy, które pomagają zapewnić w danym pomieszczeniu przyjazny klimat wpływając na ochłodzenie powietrza. Polecamy serdecznie:

  • Klimatyzatory znanych w branży marek (Samsung, LG, Fujitsu, Fuji Electric, Mitsubishi, Daikin oraz MDV),
  • Wentylatory sufitowe,
  • Osuszacze,
  • Nawilżacze,
  • Oczyszczacze.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto zapytać o radę naszych pracowników. Pomogą oni dobrać odpowiedni dla indywidualnych potrzeb klienta model i oszacują ile będzie kosztowała instalacja urządzenia.

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl