Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nagrzewnice elektryczne Master

Nagrzewnice elektryczne mogą pracować bez przerw, można je bez trudu przestawić w inne miejsce. Po podłączeniu do sieci elektrycznej nie wymagają dostaw paliwa ani nie zużywają tlenu do wytworzenia ciepła. To urządzenia idealne do małych i średnich pomieszczeń  Nagrzewnice elektryczne mogą być używane do ogrzewania mieszkań a także w sektorze rolnym, usługach i budownictwie. Są one idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń w zależności od mocy nagrzewnicy.


 

Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin Master

Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin tzw. wymiennikowe mają zamknięto komorę spalania. Dzięki temu gorące powietrze, które nadmuchujemy do pomieszczenia pozbawione jest spalin co umożliwia stosowanie tej nagrzewnicy w miejscach gdzie przebywają ludzie a także zwierzęta np. fermy.  Same zaś spaliny usuwane są przez komin na zewnątrz poprzez przewody do odprowadzenia spalin. Do zasilania stosujemy oleje opałowe bądź napędowe. Pozwalają szybko i czysto nagrzać takie pomieszczenia jak hale produkcyjne, magazyny, fermy zwierzęce, warsztaty czy namioty.

 


 

Nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin Master

Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin to urządzenia mobilne i bardzo proste w obsłudze. Otwarta komora spalania powoduje, iż ciepło przekazywane jest bezpośrednio do pomieszczenia bez żadnych strat.  Dzięki temu bardzo szybko nagrzewamy różnego rodzaju pomieszczenia czy też materiały. Należy pamiętać o tym, iż stosujemy tego typu nagrzewnicę w miejscach w których nie przebywają ludzie lub miejsca te są mocno wentylowane lub półotwarte.

 


 

Nagrzewnice gazowe Master

 

Nagrzewnice gazowe Master są urządzeniami o prostej konstrukcji a zarazem dużej skuteczności. Do podgrzania powietrza do odpowiedniej temperatury wykorzystują gaz propan lub propan-butan. Nagrzewnice gazowe Master przy pomocy wentylatora wymuszają przepływ powietrza przez komorę spalania i rozprowadzają je do pomieszczenia. Są to urządzenia mobilne, proste zarówno w obsłudze jak i konserwacji, posiadają regulowaną moc cieplną. Sprzedawana w zestawie z reduktorem i 1,5 metrowym przewodem.

 


 

Promienniki olejowe i elektryczne Master

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl