Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Produkt dnia
Klimatyzator ścienny Fujitsu ASYG07LMCA
Klimatyzator ścienny Fujitsu ASYG07LMCA
3 555,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Klimatyzacja dla firm

Nasza firma działa na warszawskim rynku od wielu lat, zajmując się dystrybucją nowoczesnych urządzeń, których działanie związane jest z obiegiem powietrza. Można u nas nabyć niezawodne klimatyzatory przeznaczone do montażu w obiektach biurowych. Nasze systemy pomagają szybko ochłodzić lub ogrzać powietrze w pomieszczeniach, dzięki czemu poprawiają komfort pracy w upalne i chłodne dni. Możliwość kontrolowania temperatury w danym miejscu sprawia, że osoby w nim przebywające czują się lepiej i pracują wydajniej. Inwestycja w nasze urządzenia jest opłacalna nie tylko ze względu na korzyści związane z ich działaniem, ale także dlatego, że sama ich jest bardzo atrakcyjna.

Nasze klimatyzatory pracują w dwóch cyklach: grzewczym i chłodniczym. Działanie tych systemów polega na odzyskiwaniu ciepła z wnętrza obiektu i usuwania go z budynku poprzez skraplacz za pomocą instalacji freonowej. W ten sposób można w szybki i tani sposób obniżyć temperaturę w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego ilu pracowników się w nim znajduje. Odwrócenie tego procesu powoduje ogrzanie powietrza - odbywa się ono poprzez nadmuch odzyskanego z zewnątrz ciepła. System jest tak skonstruowany, by działał nawet w minusowych temperaturach.

Montaż klimatyzacji wpływa bardzo pozytywnie na powietrze:

  • Regulując jego temperaturę,
  • Oczyszczając je,
  • Jonizując je,
  • Usuwając z niego nadmiar szkodliwej dla zdrowia wilgoci.

Oferujemy również profesjonalny i kompleksowy montaż klimatyzatorów na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Właściwie zainstalowany system będzie cieszył swoim działaniem przez wiele lat, podnosząc komfort przebywania w danym obiekcie.

Pracujemy jedynie ze sprawdzonymi urządzeniami, wyprodukowanymi przez cenionych w branży producentów. Nasi pracownicy chętnie doradzą jakie modele najlepiej spełnią swoją funkcję w danym budynku. Proponując konkretny klimatyzator bierzemy zawsze pod uwagę to w jakim miejscu będzie on zamontowany. W przypadku pomieszczeń biurowych polecamy nie tylko odpowiedni model, ale doradzamy także w jakim miejscu powinien się on znajdować. Dbamy o to, by nasze systemy ogrzewania i chłodzenia powietrza były dostosowane do wyglądu danej przestrzeni. Oferujemy więc klimatyzatory w eleganckich i zarazem bardzo wytrzymałych obudowach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl