Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Produkt dnia
Klimatyzator ścienny Fujitsu ASYG07LMCA
Klimatyzator ścienny Fujitsu ASYG07LMCA
3 555,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Klimatyzacja dla gastronomii

Żar buchający z pieców, gorąca para unosząca się z garnków – takie czynniki sprawiają, że w kuchniach, szczególnie tych profesjonalnych, w których przygotowuje się posiłki dla wielu osób, panuje zazwyczaj bardzo wysoka temperatura. By zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki pracy oraz by zabezpieczyć maszyny przed przegrzaniem warto zainwestować w urządzenia chłodzące powietrze. Nasza firma oferuje sprawny montaż klimatyzacji Warszawa. Wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie, zajmując się nie tylko pomocą w kwestiach technicznych, ale także doradzając wybór odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb klienta modelu. Jest to gwarancją umiarkowanego zużycia energii, zarówno w nowo postawionych obiektach, jak i w już istniejących budynkach. Wizyta fachowego konsultanta w lokalu klientów jest bezpłatna!

W naszej ofercie znaleźć można asortyment znanych i cenionych w branży marek:

 • Samsung,
 • Daikin,
 • LG,
 • Fuji Electric,
 • Mitsubishi,
 • Fujistu,
 • MDV.

Urządzenia tych producentów działają niezawodnie, są proste w obsłudze, a dodatkowo wyglądają bardzo estetycznie – ich schludne obudowy wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw. Nasze klimatyzatory można więc montować nie tylko w kuchniach, ale także w pomieszczeniach, w których goście spożywają posiłki. Ich design z pewnością nie będzie szpecić otoczenia. Udostępniane przez nas rozwiązania są doskonałym sposobem na zapewnienie przyjaznej temperatury oraz odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Nasze rozwiązania to recepta na przyjemną temperaturę a także odpowiednią cyrkulację powietrza. Polecamy modele z chłodnicą freonową i agregatem, a także podsufitowe, które są odporne na trudne warunki kuchenne – np. na działanie tłustej pary.

Ustalając cenę montażu klimatyzatorów bierzemy pod uwagę takie czynniki jak:

 • umiejscowienie systemu (czy jest chowany w bruździe w ścianie czy może jest przeznaczony do zastosowania zewnętrznego),
 • konieczność zastosowania rusztowania lub podnośnika koszowego,
 • etapy pracy (czasami musimy rozdzielać pracę na kilka dni, by ułożyć przewody w ścianie, a następnie je uruchomić uruchomienie)
 • jak duże jest koryto instalacyjne.

Dodatkowo po wykonaniu prac musimy skontrolować szczelność instalacji i wykonujemy testy urządzeń z udziałem klienta. Dlatego ostateczny koszt inwestycji podajemy indywidualnie po dokonani wizji lokalnej przez naszego konsultanta. Prace instalacyjne staramy się przeprowadzić w możliwie jak najkrótszym czasie.

Przykładamy również ogromną wagę do tego, by ekipy montażowe pozostawiły po sobie idealny porządek tak, by klienci mogli od razu cieszyć się z działania klimatyzacji bez konieczności doprowadzania do porządku kuchni gastronomicznej czy pomieszczenia jadalnianego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl