Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Klimatyzacja dla serwerowni

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem klimatyzatorów. Działamy na terenie Warszawy od wielu lat, zdobywając doświadczenie i zyskując uznanie wielu zadowolonych klientów. Kontrolowanie temperatury przydaje się nie tylko w pomieszczeniach przeznaczonych dla ludzi. W wielu obiektach jest wydzielany specjalny pokój techniczny, w którym instaluje się komputery oraz pasywne i aktywne elementy sieci elektronicznych. By wszystkie te urządzenia działały poprawnie należy zadbać o to, by w danym miejscu panował odpowiedni mikroklimat. Osiągnięcie idealnych warunków dla serwerowni nie sprawi żadnego kłopotu jeśli zainwestuje się w nasze nowoczesne i działające niezawodnie systemy chłodzenia powietrza.

Montaż klimatyzacji w pomieszczeniach technicznych ma za zadanie:

  • Dostarczanie powietrza do każdego urządzenia,
  • Utrzymanie optymalnej temperatury, wynoszącej od 20°C do 25°C,

Jak one działają?

Zamontowany w naszych klimatyzatorach wentylator promieniowy przepycha powietrze na parowniku, który jest zamontowany wewnątrz chłodzonego pomieszczenia. Obniża ono swoją temperaturę, oddając ciepło czynnikowi chłodniczemu, krążącemu w zamkniętym obiegu. Następnie gaz ulega sprężeniu w sprężarce co sprawia, że wzrasta jego temperatura. Wtedy zostaje przetłoczony do skraplacza znajdującego się na zewnątrz obiektu. Skraplacz uwalnia ciepło do powietrza zewnętrznego, a gaz skrapla się. Powstała z niego ciecz przepompowywana jest do elementu rozprężnego, gdzie zostaje zmniejszone jej ciśnienie – to właśnie w tym momencie spada jej temperatura. Rozprężony czynnik chłodniczy zostaje przepompowany na powrót do parownika, w którym poprzez parowanie absorbuje ciepło z powietrza w pomieszczeniu, przechodząc w stan gazowy. W ten sposób cały cykl rozpoczyna się na nowo.

Nasze systemy klimatyzacji charakteryzują się doskonałą wydajnością i rewelacyjnymi parametrami technicznymi. Polecamy różne modele ścienne o mocy:

  • Chłodniczej wynoszącej od 2,5kW do 6,8kW
  • Grzewczej wynoszącej od 3kW do 8kW

Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją aktywną od trzech do pięciu lat w zależności od zakupionego modelu. Nasze klimatyzatory posiadają estetyczną i wytrzymałą obudowę zabezpieczającą mechanizm przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu - nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl