Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Korzyści płynące z wykorzystania promienników

Zastanawialiście się jak obniżyć koszty ogrzewania? Nieważne czy chcecie zminimalizować wydatki na rachunki dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej, czy utrzymania domu – zawsze będziecie poszukiwali rozwiązań wydajnych, oszczędnych i nieszkodzących zdrowiu. Dlatego polecamy serdecznie nasze promienniki podczerwone. Ich działanie opiera się na wypełnionych gazem szlachetnym szklanych rurkach, w których zamontowane są żaroodporne włókna wolframowe. Ich nagrzanie powoduje emisję fal cieplnych, które są kierunkowane przez elektro-polerowany odbłyśnik umieszczony za żarnikiem. Jakie konkretnie korzyści płyną z wykorzystania systemów tego typu?

Instalacje te są ekologiczne, gdyż ich praca nie powoduje wydzielania szkodliwego dla środowiska dwutlenku węgla. Dodatkowo nie powodują one cyrkulacji - dzięki temu w powietrzu unosi się mniej drobin kurzu i pyłków. Takie warunki wpływają korzystnie na nasze drogi oddechowe. Działanie naszych urządzeń nie emituje również hałasu, jaki zwykle towarzyszy innym systemom grzewczym. Dlatego można je zamontować w każdym pomieszczeniu, nawet w sypialniach i pokojach dziecięcych.

Ogrzewanie przy wykorzystywaniu promienników elektrycznych porównywane jest do działania promieni słonecznych – oddziałuje ono więc na konkretne płaszczyzny, ale nie powoduje podwyższenia temperatury powietrza. Dzięki temu możemy cieszyć się przyjazną temperaturą, nawet wtedy, gdy przebywamy w źle zaizolowanych pomieszczeniach, albo na otwartych przestrzeniach. Nasze urządzenia pomogą więc ogrzać tereny rekreacyjno-sportowe, ogródki restauracyjne, tarasy balkony, hale magazynowe i produkcyjne, a także pomieszczenia znajdujące się w starych, niewyremontowanych kamienicach. Dzięki temu, że to nie powietrze jest nośnikiem ciepła, nie będzie ono uciekać przez szczeliny i dziury, przez co nie będziemy marnować energii elektrycznej i wydamy mniej na rachunki.

Dodatkowymi zaletami zastosowania promienników podczerwonych są:

  • Duży obszar oddziaływania,
  • Natychmiastowe działanie,
  • Ogromna wydajność,
  • Możliwość stworzenia stref ciepła (nie musimy ogrzewać całego obiektu – możemy stworzyć przyjazne warunki tylko w jednym miejscu),
  • Praca systemów nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów,
  • Urządzenia łatwo się montuje i obsługuje,
  • Wytrzymałość, która sprawia, że promienniki elektryczne są odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki atmosferyczne.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl